Halmar Sestava konferenčních stolků Alba, bílá/šedá

dimensions: fi35/35 cm and fi39/40 cm, set of two, material: lacquered MDF, color: white matt / grey matt Sestava konferenčních stolků... více informací »
Halmar Sestava konferenčních stolků Alba
Značka: Halmar
1 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

dimensions: fi35/35 cm and fi39/40 cm, set of two, material: lacquered MDF, color: white matt / grey matt Sestava konferenčních stolků Alba, bílá/šedá Sestava dvou kulatých konferenčních stolků Alba je moderní kus nábytku, který je neobvyklý svým provedením. Díky hravým prvkům, které jsou dynamicky vyvážené se stane ozdobou každé místnosti. Design, však není jediným předním rysem této sestavy. Stolky totiž také vynikají svojí funkčností, kdy pod pevnou deskou skrývají rozměrný úložný prostor. Pevná deska…
Akční kousek je k sehnání bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice stolky do obýváku. Máme pro vás ještě podobné produkty z naší rubriky za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Halmar vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více produktů od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.