Halmar Kancelářská židle DENZEL, hnědá

TILT mechanism, dimensions: 58/60/100÷110 cm, material: eco leather, color: dark brown Robustní a reprezentativní kancelářská židle... více informací »
Halmar Kancelářská židle DENZEL
Značka: Halmar
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
TILT mechanism, dimensions: 58/60/100÷110 cm, material: eco leather, color: dark brown Robustní a reprezentativní kancelářská židle...

TILT mechanism, dimensions: 58/60/100÷110 cm, material: eco leather, color: dark brown Robustní a reprezentativní kancelářská židle DENZEL hnědé barvy nabídne za skvělou cenu vysokou míru komfortu, kvalitní ergonomii i velice příjemné materiály. Navíc perfektně doplní stylové zařízení Vaší kanceláře i domácí pracovny, hodí se však také jako studentská židle. Klasická pětiramenná základna garantuje kancelářské židli DENZEL vysokou stabilitu a hladký pohyb. Díky 10 cm zdvihu pístu pak židli snadno…
Super produkt Halmar Kancelářská židle DENZEL, je k sehnání snadno tady na našem webu zařazený v rubrice židle do kanceláře. Mrkněte na další kusy z naší rubriky za výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel Halmar pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní zboží To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Halmar Kancelářská židle DENZEL, hnědá od známé společnosti Halmar snadno seženete tady teď právě za výhodnou cenu. Ceny již od 1 990 Kč.