Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní stoly k počítači
  4. Herní stůl ULTRADESK SPACE V2 – 113×61.5×77.5 cm, podsvícený, s XL podložkou pod myš

Herní stůl ULTRADESK SPACE V2 – 113×61.5×77.5 cm, podsvícený, s XL podložkou pod myš

Žádaný výrobek Herní stůl ULTRADESK SPACE V2 – 113x61.5x77.5 cm, podsvícený, s XL podložkou pod myš od společnosti s předním postavením na trhu Ultradesk jde sehnat právě dnes za extra cenu. V akci za cenu 4 687 Kč.
Herní stůl ULTRADESK SPACE V2 – 113x61.5x77.5 cm

Herní stůl ULTRADESK SPACE V2 disponuje maximální stabilitou, pohodlím a prostorem v téměř každé situaci, zejména díky své konstrukci a materiálů vysoké kvality. Kombinace atraktivního moderního designu s LED osvětlením a zaujme hned na první pohled, a to ve dne i v noci.
Hlavní výhody herního stolu ULTRADESK SPACE V2

Originální herní design
Deska s karbonovými vlákny
LED osvětlení – 3 režimy – 6 barev
Odolná konstrukce
Velká podložka pod myš
Držák na nápoje a sluchátka
Úložný prostor pro herní příslušenství
bezpečnostní překážky na 3 stránkách stolu
výstupy kabelů ve stolu

Pro ty, kteří si potrpí na organizaci, tu je speciální prostor pro kabely stolu, který je bezpečně a stylově uschovají. Další výhodou je velká XL podložka pod myš, která se se stolem designově doplňuje a nabízí mnohem větší herní plochu. Výborné zejména pro ty, kteří si potrpí na maximální přesnost při nižší citlivosti pohybu myší.
Spokojenost je také závislá na těch menších detailech. Zde se jedná především o možnost uložit své sluchátka na háček a Váš nápoj uložit do držáku v bezpečné vzdálenosti – už žádné polité klávesnice. Malý úložný prostor pro herní příslušenství (gamepady apod.) určitě také oceníte. Specifikace stolu:Délka stolu: 113 cmŠířka stolu: 61,5 cmVýška stolu: 77,5 cm