Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní křesla k počítači
  4. Herní židle NITRO — ekokůže, černá / červená

Herní židle NITRO — ekokůže, černá / červená

Tento nejprodávanější kus Herní židle NITRO — ekokůže, černá / červená od oblíbené značky se zárukou kvality Kup Židle lze nakoupit zrovna dnes v bezva akci. Nyní pořídíte za super cenu 6 199 Kč.
Herní židle NITRO — ekokůže

Designová herní židle NITRO je zaručeným vítězstvím pro každého hráče. Originální design spolu s výrazným tvarem zad učiní z židle ozdobu hráčského doupětě, a především přinese i pohodlí na dlouhé hodiny u počítače nebo videohry. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody herní židle NITRO

moderní design
stylové provedení z ekokůže
nastavitelné područky
asynchronní mechanika

Potah je z hladké ekokůže, na které se střídá černá a červená barva v moderním designu. Záda jsou vybavená měkkou opěrkou, která při sezení pohodlně podepře jak ramena, tak bedra. Zaujmou i praktické průřezy, za které lze s židlí snadno manipulovat. Jednou z nejvýraznějších součástí židle je nápadný podhlavník, díky kterému se opřou i uživatelé s vyšší postavou. Stejně tak ocení i výškově nastavitelné područky.
Židle je vybavená asynchronní mechanikou, umožňující její zablokování ve více polohách. Co se podkladu týče, stabilně stojí na pevném plastovém kříži osázeném pěticí pogumovaných koleček.
Rozměry:    

šířka 66 cm
hloubka 68 cm
výška 130-137 cm
výška sedu 44-51 cm