Halmar Kancelářské křeslo CARLOS, hnědá

TILT mechanism, rubber coated wheels, dimensions: 66/70/106÷114 cm, material: perforated eco leather, color: light brown Měkce a bohatě... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo CARLOS
Značka: Halmar
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
TILT mechanism, rubber coated wheels, dimensions: 66/70/106÷114 cm, material: perforated eco leather, color: light brown Měkce a bohatě...

TILT mechanism, rubber coated wheels, dimensions: 66/70/106÷114 cm, material: perforated eco leather, color: light brown Měkce a bohatě polstrovaná kancelářská židle CARLOS v hnědé barvě je ideální pro ty, kdo si potrpí na královské pohodlí a přitom nechtějí za křeslo utratit příliš. Tento model nabídne vysoký komfort, elegantní vzhled i široce nastavitelný mechanismus TILT, a to za velice příjemnou cenu. Čalounění je vyvedeno v populární, snadno udržovatelné a odolné perforované eko kůži. Houpací… Oblíbený a akční produkt Halmar Kancelářské křeslo CARLOS, hnědá lze sehnat právě teď tady a teď na našem webu ve známé kategorii židle do kanceláře! Nyní koupíte podobné zboží ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. Přední výrobce Halmar dlouhodobě nabízí vynikající sortiment. Přesvědčte se sami. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další zboží značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější kus Halmar Kancelářské křeslo CARLOS, hnědá od známé společnosti Halmar snadno pořídíte u nás nyní opravdu levně! Akční cena již od 3 990 Kč.