Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, světle hnědá

multiblock function, dimensions: 68/54/118÷125 cm, material: leather / PVC, color: light brown Masivně a reprezentativně působící... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo FOSTER
Značka: Halmar
7 890 Kč
Ověřit dostupnost
multiblock function, dimensions: 68/54/118÷125 cm, material: leather / PVC, color: light brown Masivně a reprezentativně působící...

multiblock function, dimensions: 68/54/118÷125 cm, material: leather / PVC, color: light brown Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé světle hnědé kůže nabídne vše, po čem v kanceláři toužíte: široce nastavitelný mechanismus MULTIBLOCK, vysoce kvalitní materiály a vynikající úroveň komfortu. Světle hnědá kůže, jíž je kancelářské židle FOSTER potaženo, je nejen známkou luxusu, ale také garancí vynikající odolnosti a životnosti křesla. Díky pokročilému mechanismu…
Výjimečný produkt Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, světle hnědá je k získání bezprostředně tady u nás v kategorii židle do kanceláře! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této populární sekce za skvělou cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na další prověřené produkty značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka Halmar pro vás vyrábí špičkové výrobky Vždyť to vidíte sami!

Tento žádaný výrobek Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, světle hnědá od společnosti Halmar snadno získáte tady levně. Teď v akci 7 890 Kč.