Halmar Jídelní stůl NEXUS, extra bílý/dub sonoma

dimensions: 160/90/76 cm, material: glass / lacquered MDF / laminated MDF / chrome steel / stainless steel, color: glass - extra white,... více informací »
Halmar Jídelní stůl NEXUS
Značka: Halmar
10 090 Kč
Ověřit dostupnost
dimensions: 160/90/76 cm, material: glass / lacquered MDF / laminated MDF / chrome steel / stainless steel, color: glass - extra white,...

dimensions: 160/90/76 cm, material: glass / lacquered MDF / laminated MDF / chrome steel / stainless steel, color: glass – extra white, frame – sonoma oak Jídelní stůl NEXUS je moderní stůl s originálním designem. Je perfektním řešením pro všechny jednoduché a stylové interiéry, včetně minimalistických interiérů, kterým dodá styl a eleganci. Vyznačuje se jednoduchým tvarem a estetickým vzhledem, který osloví lidi s nejrůznějším vkusem. Navíc je stůl Nobel velice pečlivě vyrobený kus nábytku, který zaručuje…Povedený výrobek Halmar Jídelní stůl NEXUS, extra můžete najít právě nyní na webu umístěný v sekci stoly do jídelny. Podívejte se na oblíbené zboží z této kategorie z pohodlí domova. U zákazníků oblíbený výrobce Halmar pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Tento unikátní výrobek Halmar Jídelní stůl NEXUS, extra bílý/dub sonoma značky Halmar můžete získat aktuálně extra výhodně! Cena již od 10 090 Kč.