Jídelní křesílko CAPOTE – plast, masiv, více barev Červená

Retro jídelní křesílko CAPOTE s nadčasovým vzhledem má tvarovaný plastový sedák a nohy z bukového masivu v přírodním odstínu... více informací »
Jídelní křesílko CAPOTE – plast
Značka: Kup Židle
690 Kč
Ověřit dostupnost
Retro jídelní křesílko CAPOTE s nadčasovým vzhledem má tvarovaný plastový sedák a nohy z bukového masivu v přírodním odstínu...

Retro jídelní křesílko CAPOTE s nadčasovým vzhledem má tvarovaný plastový sedák a nohy z bukového masivu v přírodním odstínu s černými kovovými výztuhami. Díky svému neotřelému designu je vhodné nejen do kuchyní a jídelen, ale také do pracoven, obývacích pokojů, či relaxačních koutů. Nosnost 110 kg.
Parametry produktu

Šířka (cm):
46

Hloubka (cm):
53

Výška (cm):
81

Výška sedu:
44 cm

Nosnost (kg):
110

Povedený kus Jídelní křesílko CAPOTE – plast, masiv, můžete dostat teď tady na našem webu v oblíbené rubrice kuchyňské židle. Najděte si akční produkty z naší sekce za výhodné peníze. Tento výrobce Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment A to ještě není vše!

Oblíbený a kvalitní produkt Jídelní křesílko CAPOTE – plast, masiv, více barev Červená značky Kup Židle jednoduše získáte právě nyní se slevou. Aktuálně v akci za 690 Kč.