Jídelní křesílko ELMO – samet, více barev Červená

Jídelní křesílko ELMO se díky svému stylovému designu skvěle hodí do moderního jídelního koutu. Elegantní křesílko má... více informací »
Jídelní křesílko ELMO – samet
Značka: Kup Židle
1 919 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko ELMO se díky svému stylovému designu skvěle hodí do moderního jídelního koutu. Elegantní křesílko má...

Jídelní křesílko ELMO se díky svému stylovému designu skvěle hodí do moderního jídelního koutu. Elegantní křesílko má ozdobné prošívání opěradla. Křesílko ELMO je potaženo příjemnou sametovou látkou. Konstrukce křesílka je vyrobená z práškově lakované ocele v černé barvě. Nosnost je 110 kg. 
Rozměry:
– šířka 52 cm
– hloubka 57 cm
– výška 90 cm
– výška sedu 46 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– ocel s práškovým nástřikem
Tento designový produkt máte možnost najít rovněž tu na stránkách v populární kategorii kuchyňské židle. Nyní můžete najít parádní produkty z této populární rubriky za akční cenu! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další kvalitní kousky značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Kup Židle pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky A to ještě není vše.

Tento velmi žádaný výrobek Jídelní křesílko ELMO – samet, více barev Červená s osvědčenou značkou Kup Židle můžete pořídit tady nyní ve výprodejové akci! Akční cena od 1 919 Kč.