Jídelní křesílko PARADISE — kov, látka, šedá

Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se... více informací »
Jídelní křesílko PARADISE — kov
Značka: Kup Židle
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se...

Jídelní křesílko PARADISE je designový kousek, který vnese do každého interiéru eleganci. Originálně tvarované opěradlo se skládá z jednotlivých prvků, které jsou odděleny ozdobným prošíváním. Měkké sedadlo je čalouněno sametovou látkou v šedém odstínu. Materiál je měkký na dotek, estetický a snadno se udržuje v čistotě. Sedací část leží na kónických nohách z oceli s práškovým nástřikem. Nohy jsou zakončeny malými nožičkami, které maximálně zvyšují stabilitu nábytku a chrání podlahu před poškrábáním. Nosnost 120 kg.
Rozměry:  
– šířka 62 cm
– hloubka 62 cm
– výška 85 cm
– výška sedáku 50 cm
 Materiál:
– sametová látka
– ocel s práškovým nástřikem
Nosnost: 
-120 kg
Dodáváme v demontu. Super produkt Jídelní křesílko PARADISE — kov, látka, máte možnost nakoupit bezstarostně tu na webu v oblíbené rubrice kuchyňské židle! Prozkoumejte ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Přední dodavatel Kup Židle dlouhodobě dodává kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento skvělý produkt Jídelní křesílko PARADISE — kov, látka, šedá od výrobce se zárukou kvality Kup Židle pohodlně dostanete u nás teď za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 3 099 Kč.