Jídelní plastové křesílko Stima GRUVYER – s područkami, více barev Antracite

Pohodlné a elegantní jídelní křesílko Stima GRUVYER s područkami je zhotoveno z kvalitního polypropylenu a vyrábí se hned... více informací »
Jídelní plastové křesílko Stima GRUVYER – s područkami
Značka: Kup Židle
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné a elegantní jídelní křesílko Stima GRUVYER s područkami je zhotoveno z kvalitního polypropylenu a vyrábí se hned...

Pohodlné a elegantní jídelní křesílko Stima GRUVYER s područkami je zhotoveno z kvalitního polypropylenu a vyrábí se hned v několika barvách. Nosnost 110 kg, záruka 2 roky.
Hlavní výhody jídelní plastové židle s područkami Stima GRUVYER

Unikátní design, nízká váha a stohovatelnost
Odolný materiál v podobě polypropylenu
Výběr z několika atraktivních barev

Máte pocit, že vaše jídelna postrádá svěží prvek? Potřebujete provzdušnit malou místnost, nebo naopak dodat šmrnc své kavárně či cukrárně? Pak sáhněte po atraktivní židli z odolného plastu v mnoha barevných variantách na výběr.
Moderní a pohodlné křesílko s područkami unese bez obtíží až 110 kg a díky svému tvaru nabídne velmi komfortní sezení. Navíc jej můžete bez obtíží stohovat, manipulace je tedy velmi snadná, každé křesílko váží jen 4,7 kg. Dopřejte si atraktivní sezení za příznivou cenu se zárukou 2 roky.

Velmi žádaný produkt Jídelní plastové křesílko Stima GRUVYER – s područkami, více barev Antracite od kvalitní značky Stima snadno můžete najít teď skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 1 499 Kč.