Jídelní židle DAMARA – dřevo, plast, látka, více barev šedobéžová

Jídelní židle DAMARA s polstrovaným sedákem je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je kombinací... více informací »
Jídelní židle DAMARA – dřevo
Značka: Kup Židle
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle DAMARA s polstrovaným sedákem je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je kombinací...

Jídelní židle DAMARA s polstrovaným sedákem je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je kombinací moderních materiálů – dřevo, plast a látka. Jídelní židle DAMARA je vhodná do celé řady interiérů, ať klasických nebo moderních. Vynikne v jídelně, pracovně či studentském pokoji. Nosnost 110 kg. 
Parametry:

Šířka
48 cm

Výška
80 cm

Hloubka
57 cm

Výška sedu
46 cm

Hloubka sedu
43 cm

Nosnost
110 kg


Tento akční produkt Jídelní židle DAMARA – dřevo, plast, látka, více barev šedobéžová můžete pořídit prostě tu na stránkách v sekci kuchyňské židle! Nyní najdete ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Jídelní židle DAMARA – dřevo, plast, látka, více barev šedobéžová od výrobce Kup Židle jednoduše seženete právě zde téměř zdarma! Právě teď jen za 1 490 Kč.