Jídelní židle JAFFE – ocel, ekokůže, více barev Cappuccino

Jídelní židle JAFFE je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z... více informací »
Jídelní židle JAFFE – ocel
Značka: Kup Židle
699 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle JAFFE je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z...

Jídelní židle JAFFE je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže ve více barevných variantách. Tento potah má několik pozitivních vlastností, mezi které patří odolnost, snadná údržba a kvalita. Konstrukce židle je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka 44 cm 
– hloubka 59 cm 
– výška 97 cm
– výška sedáku 48 cm
Materiál: 
– ocel s práškovým nástřikem 
– eko kůže
Dodáváme v demontu. Kvalitní a velmi žádaný kus Jídelní židle JAFFE – ocel, ekokůže, více barev Cappuccino můžete koupit právě zde na našich stránkách v oblíbené sekci kuchyně! Vyhledejte si další produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze! Věhlasný výrobce Kup Židle má ve stále nabídkce špičkové produkty.

Tento nejprodávanější produkt Jídelní židle JAFFE – ocel, ekokůže, více barev Cappuccino od známé značky Kup Židle můžete najít právě teď levně! Teď v akci 699 Kč.