Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kuchyně
  3. Kuchyňské židle
  4. Jídelní židle BOLZANO III – masiv buk, patchwork

Jídelní židle BOLZANO III – masiv buk, patchwork

Zajímavý produkt Jídelní židle BOLZANO III - masiv buk, patchwork od společnosti se zárukou kvality Kup Židle jednoduše můžete získat již dnes za parádní cenu! Právě nyní za 1 610 Kč.
Jídelní židle BOLZANO III - masiv buk

Jídelní židle Bolzano III ve skandinávském designu. Kostra je z plastového korpusu, potaženého látkou patchwork v nahodilé barevnosti tmavších odstínů krémové, šedé, béžové, hnědé v trendy dekorech kůže a vintage kůže. Židle působí harmonicky a použitý dekor ji dodává osobitost. Nosnost židle je 120 kg.
Polstrování je z kvalitní PU pěny. Plastový korpus je na horní straně opěráku opatřen ohybem k usnadnění uchopení při přenášení a manipulaci se židlí. Nohy jsou z bukového masivu obdélníkového průřezu se zakulacenou čelní hranou a přírodní povrchové úpravě. Ze spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky v transparentním provedení, které dokonale zamezí poškození podlahové krytiny.
Díky svému neotřelému skandinávskému designu a léty prověřené kvalitě sezení jsou vhodné jak do kuchyní, pracoven i obývacích pokojů. 

48 x 57 x 82 x 45 cm