Jídelní židle PRESTO – ekokůže, více barev Bílá

Jídelní židle PRESTO je jednoduchý kus nábytku, který se skvěle hodí do každého interiéru. Je skvělým řešením do jídelny,... více informací »
Jídelní židle PRESTO – ekokůže
Značka: Kup Židle
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle PRESTO je jednoduchý kus nábytku, který se skvěle hodí do každého interiéru. Je skvělým řešením do jídelny,...

Jídelní židle PRESTO je jednoduchý kus nábytku, který se skvěle hodí do každého interiéru. Je skvělým řešením do jídelny, restaurace či kavárny. Židle je čalouněna kvalitní a odolnou ekokůží ve více barvách. Konstrukce židle je vyrobena z chromované oceli. Nosnost je 120 kg. 
Rozměry:
– šířka: 44 cm
– hloubka: 59 cm
– výška: 100 cm
– výška sedu: 47 cm
Materiál:
– chromová ocel
– ekokůže
Výjimečný a žádaný produkt Jídelní židle PRESTO – ekokůže, více barev Bílá je k získání bez problémů tu na stránkách ve známé sekci kuchyňské židle. Nyní získáte nové produkty z naší sekce za outletovou cenu! V očích zákazníků populární značka Kup Židle pro své zákazníky prodává skvělý sortiment. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. U nás najdete další vybrané produkty značky Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Jídelní židle PRESTO – ekokůže, více barev Bílá originál od značky Kup Židle jednoduše můžete najít tady teď právě levně. Ceny od 1 599 Kč.