Jídelní židle TEGRA TYP 2 – plast, kov, více barev Zelená

Jídelní židle TEGRA TYP 2 je vhodná do celé řady interiérů. Konstrukce je vyrobena z pevného kovu. Sedadlo společně s opěrákem... více informací »
Jídelní židle TEGRA TYP 2 – plast
Značka: Kup Židle
1 450 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle TEGRA TYP 2 je vhodná do celé řady interiérů. Konstrukce je vyrobena z pevného kovu. Sedadlo společně s opěrákem...

Jídelní židle TEGRA TYP 2 je vhodná do celé řady interiérů. Konstrukce je vyrobena z pevného kovu. Sedadlo společně s opěrákem je vyrobeno z odolného plastu, který je lehce omyvatelný a udržuje se snadno v čistotě. Nosnost 100 kg. 
Parametry:

Šířka
37 cm

Výška
86 cm

Hloubka
53 cm 

Výška sedu
45 cm

Hloubka sedu
40 cm

Unikátní a žádaný výrobek Jídelní židle TEGRA TYP 2 – plast, kov, můžete koupit bezprostředně tady na webu ve známé sekci kuchyňské židle. Vyhledejte si ještě další kusy ve zmíněné kategorii za super ceny. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Jídelní židle TEGRA TYP 2 – plast, kov, více barev Zelená od kvalitní značky Kup Židle snadno naleznete tady teď ve slevě. Právě lze objednat jen za 1 450 Kč.