Halmar Kancelářská židle HAMILTON, černá

TILT mechanism, dimensions: 60/70/102÷111 cm, material: eco leather, color: black Černá kancelářská židle HAMILTON patří k... více informací »
Halmar Kancelářská židle HAMILTON
Značka: Halmar
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
TILT mechanism, dimensions: 60/70/102÷111 cm, material: eco leather, color: black Černá kancelářská židle HAMILTON patří k...

TILT mechanism, dimensions: 60/70/102÷111 cm, material: eco leather, color: black Černá kancelářská židle HAMILTON patří k nejoblíbenějším modelům. Nabídne reprezentativní vzhled, nastavitelnou TILT mechaniku i slušnou míru komfortu za velice příznivou cenu. Černá eko kůže, jíž je židle čalouněna, je velmi odolným a na údržbu nenáročným materiálem, vzhledem velmi podobným přírodní kůži. Elegantní chromovaná základna kancelářské židle HAMILTON nese výkonný píst s nosností 150 kg a zdvihem 10 cm. Prostorný… Často hledaný produkt Halmar Kancelářská židle HAMILTON, lze sehnat právě tady a teď na našich stránkách v kategorii židle do kanceláře. Nyní můžete najít zcela nové produkty z této populární kategorie v bezva akci. Věhlasná značka Halmar pro své zákazníky prodává vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží značky Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Halmar Kancelářská židle HAMILTON, černá od odblíbeného výrobce Halmar je k dostání u nás pořád výhodně. Na našich stránkách za 2 990 Kč.