Kancelářská otočná židle Sego SIMPLE — černá

Praktická, jednoduchá, zkrátka Simple. Otočná židle s houpacícm mechanismem od českého výrobce Sego cílí na méně náročné... více informací »
Kancelářská otočná židle Sego SIMPLE — více barev Modrá
Značka: Sego
3 414 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická, jednoduchá, zkrátka Simple. Otočná židle s houpacícm mechanismem od českého výrobce Sego cílí na méně náročné...

Praktická, jednoduchá, zkrátka Simple. Otočná židle s houpacícm mechanismem od českého výrobce Sego cílí na méně náročné uživatele, kteří dávají přednost obyčejnosti před složitým nastavováním, designovými výstřelky a moderními prvky. Nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody otočné kancelářské židle Sego Simple

Síťovaný opěrák
Sklápěcí područky na pevném kloubu v opěráku
Kovový černý kříž s univerzálními kolečky
Nosnost 120 kg

U moderních ergonomických židlí může mít uživatel s problém s optimálním nastavením, to u modelu Simple nehrozí. Výška sedu, tuhost pohupu (šroub pod sedákem), a to je vše, co budete muset případně řešit, abyste mohli bez problémů sedět. U židle Simple je vše bez komplikací.
Příjemný benefit u tohoto modelu představuje celosíťovaný opěrák, který oceníte především v parných dnech. Díky němu se totiž budete méně potit, síť navíc vyvíjí jen minimální tlak na záda. Kříž je kovový s univerzálními kolečky na všechny povrchy. A jistě oceníte i sklopné područky, s nimiž židli můžete úplně přisunout ke stolové desce.
Technické parametry

Nosnost:
120 kg
Záruka:
24 měsíců
Hloubka sedáku:
47 cm
Výška židle:
88 – 98 cm
Výška sedáku:
41 – 51 cm
Výška opěráku:
50 cm


Unikátní a oblíbený produkt můžete pořídit právě zde tady na stránkách v oblíbené rubrice židle do kanceláře! Vyhledejte si kvalitní produkty z této známé kategorie ve výhodné akci. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! U nás najdete další skvělé produkty od značky Sego. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Sego dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty. Podívejte se sami!

Tento zlevněný výrobek Kancelářská otočná židle Sego SIMPLE — černá od známé společnosti Sego pořídíte zde nyní se slevou. Ceny od 3 414 Kč.