Kancelářská ergonomická židle Antares ABOVE — více barev Černá

Moderně designovaná kancelářská židle Above se síťovinou na opěradle a na flexibilní opěrce hlavy s nastavením výšky.... více informací »
Kancelářská ergonomická židle Antares ABOVE — více barev Vínová
Značka: Kup Židle
6 149 Kč
Ověřit dostupnost
Moderně designovaná kancelářská židle Above se síťovinou na opěradle a na flexibilní opěrce hlavy s nastavením výšky....

Moderně designovaná kancelářská židle Above se síťovinou na opěradle a na flexibilní opěrce hlavy s nastavením výšky. Součástí židle jsou područky s měkkou dotykovou plochou a jsou výškově nastavitelné. Výškově nastavitelná bederní opěrka.
Synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací a nastavením síly protiváhy. Univerzální kolečka s větším průměrem (60 mm) snižuji odpor při odvalovaní, použitelná pro všechny typy povrchů. Moderní plastová báze. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu
Šířka: 68 cmHloubka: 63 cmVýška: 116-129 cmVýška sedu: 41-49 cmNosnost: 120 kg
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
Tento levný produkt lze koupit mimo jiné tady u nás umístěný v rubrice kancelář. Nyní můžete najít ostatní produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! Významný dodavatel Kup Židle může nabídnout kvalitní sortiment Udělejte si radost! To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další prověřené kousky od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a žádaný kus Kancelářská ergonomická židle Antares ABOVE — více barev Černá od populárního výrobce Kup Židle naleznete na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 6 149 Kč.