Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle ERGO MAX — černá, nosnost 150 kg

Kancelářská ergonomická židle ERGO MAX — černá, nosnost 150 kg

Exkluzivní produkt Kancelářská ergonomická židle ERGO MAX — černá, nosnost 150 kg od výrobce s dlouholetou historií Kup Židle snadno můžete sehnat právě dnes napořád výhodně! Právě lze objednat jen za 5 990 Kč.
Kancelářská ergonomická židle ERGO MAX — černá

Pokud hledáte spolehlivou ergonomickou židli s výborným poměrem cena / výbava, představuje model ERGO MAX skvělou volbu. Konkurenční modely ve své třídě převyšuje hlavně díky ergonomicky tvarovanému opěráku, který se dokonale přizpůsobí vašim zádům. Nemalým benefitem je i sedák z paměťové pěny a mechanismus s nastavením hloubky sedu. V ceně stavitelné područky, univerzální kolečka, nastavitelný podhlavník a bederní opěra s hloubkovou i výškovou pozicí. Vhodné pro postavy až 200 cm. Prodloužená záruka na 36 měsíců, nosnost 150 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle ERGO MAX

Ergonomicky tvarovaný zádový opěrák
Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník
Výškově nastavitelná bederní opěrka
Posuvný sedáku vpřed a vzad
Sedák z paměťové pěny
Synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
2D nastavitelné područky s měkčenou plochou
Univerzální pogumovaná kolečka o průměru 60 mm
Kvalitní potah s odolností 100 000 cyklů
Kříž z leštěného hliníku
Nosnost až 150 kg
Výhodná cena

Kancelářská židle ERGO MAX může směle konkurovat modelům střední a vyšší třídy. Nabízí totiž vše, co by měla ergonomická židle pro 8hodinové sezení mít.
Srdcem židle je synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací, samozřejmostí pak 2D nastavitelné područky, které dají odpočinout unaveným rukám. Pro ještě komfortnější sezení je židle vybavená nastavitelnou bederní podpěrou, posuvem sedáku (vpřed a vzad) a nastavitelným podhlavníkem (výškově a úhlově), na němž si můžete při pracovní pauze opřít hlavu. Základna modelu je z leštěného hliníku, kolečka jsou vhodná na všechny typy povrchů a mají velkorysý průměr 60 mm. Nezanedbatelnou předností židle je i velmi pevný potah s odolností 100 000 cyklů.
Parametry:

výška sedáku 49 až 58 cm
rozměr sedáku 49 x 50 cm
opěrka zad 56 x 82 cm
výška křesla 125 – 134 cm
nosnost do 150 kg
hmotnost 20 kg