Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle ETHAN — síťovina, černá / šedá

Kancelářská ergonomická židle ETHAN — síťovina, černá / šedá

Zcela unikátní produkt Kancelářská ergonomická židle ETHAN — síťovina, černá / šedá od výrobce Kup Židle pohodlně nakoupíte tady teď právě opravdu výhodně. Aktuálně v akci od 10 990 Kč.
Kancelářská ergonomická židle ETHAN — síťovina

Kancelářská ergonomická židle ETHAN bude fantastickou oporou v každé kanceláři. Židle má skvělou výbavu pro dlouhou práci u počítače, kterou oceníte vy i vaše záda. A v neposlední řadě oceníte i krásný design. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle ETHAN

synchronní mechanika
výškově nastavitelné opěradlo
výškově nastavitelné područky
nastavitelná opěrka hlavy
posuvný sedák
hliníkový kříž
pogumovaná kolečka

Aby židle dokonale padla každému uživateli, má široké možnosti nastavení, které se přizpůsobí každému. Zádovou opěrku je možné si výškově nastavit a pohybovat lze i s podhlavníkem. Vstříc každému vyjde i sedák, který je vybavený posuvným mechanismem. Nastavitelné jsou i područky, a to nahoru a dolů.
Židle má zabudovaný synchronní mechanismus, který je ideální pro celodenní práci u počítače. Stejně tak i celosíťované provedení, populární zejména pro svoji prodyšnost. Navíc v šedé barvě, která vynikne oproti černému rámu. Židle stojí stabilně na kovovém kříži, který je osazený pěticí pogumovaných koleček.
Rozměry:

šířka: 72 cm
hloubka: 70 cm
výška: 130-139 cm
výška sedu: 50-59 cm