Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle GERONIMO — síť, černá

Kancelářská ergonomická židle GERONIMO — síť, černá

Ve slevě kousek Kancelářská ergonomická židle GERONIMO — síť, černá od výrobce s dlouholetou historií Kup Židle jednoduše získáte v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte od 6 599 Kč.
Kancelářská ergonomická židle GERONIMO — síť

Kancelářská židle GERONIMO bude nadstandardním společníkem do moderní kanceláře nebo domácí pracovny. Jde o plně ergonomickou židli, kterou lze plně přizpůsobit každé postavě. Díky své nastavitelnosti i mechanismu vám pomůže při práci dobře sedět, což ocení především vaše záda. Vynikající poměr cena / výbava.
Hlavní výhody kancelářské židle GERONIMO

Synchronní mechanismus
Výškově a úhlově nastavitelná opěrka hlavy 
Nastavitelné područky
Výškově nastavitelný opěrák
Výškově a hloubkově nastavitelná bederní opěrka
Posuv sedáku vpřed a vzad

Jejím hlavním designovým prvkem je zádová opěrka — ta poskytuje možnost výškově nastavit opěradlo a svým neobvyklým vzhledem navíc připomíná pavoučí síť. Opěradlo navíc doplňuje i nastavitelná opěrka hlavy (úhlově a výškově) a vhod přijdou i nastavitelné područky nebo bederní opěrka (hloubkově a výškově). Velkou výhodou je i posuvné sedadlo, takže si můžete židli zcela přizpůsobit podle sebe a své postavy. Kolečka jsou pogumovaná a univerzální.
Židle je vybavená hliníkovým křížem a disponuje pohodlným synchronním mechanismem, který přijde vhod zejména při dlouhé práci v kanceláři. Sedák i opěradlo jsou potažené síťovinou, kterou oceníte hlavně v horkých letních měsících.
Jde o špičkovou židli ve své třídě, která vám poskytne nadstandardní posezení, a exceluje v hodnocení poměru cena / výkon.
Rozměry:

šířka: 66 cm
hloubka: 67 cm
výška: 115-125 cm
výška sedu: 38 – 48 cm

Materiál:

základna: hliník
sedák: síťovina