Kancelářská ergonomická židle GULIETTA – síť, látka, více barev Šedá

Kancelářská ergonomická židle GULIETTA v moderním designu je vybavena synchronním mechanismem, který umožňuje blokaci v několika... více informací »
Kancelářská ergonomická židle GULIETTA – síť
Značka: Kup Židle
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská ergonomická židle GULIETTA v moderním designu je vybavena synchronním mechanismem, který umožňuje blokaci v několika...

Kancelářská ergonomická židle GULIETTA v moderním designu je vybavena synchronním mechanismem, který umožňuje blokaci v několika polohách. Stylová židle podporuje ergonomii sezení. Zpříjemní vám dlouhé chvíle u vašeho pracovního stolu, a poskytne požadovaný komfort pro uvolnění a zvýšení koncentrace při práci. Nosnost je 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské ergonomické židle GULIETTA

nastavitelná bederní opěrku
nastavitelné opěrky rukou
prodyšné čalounění
synchronní mechanismus
nastavení hloubky sedu

Součástí židle je posuvný sedák a výškově nastavitelné područky. Opěrák židle je čalouněn odolnou prodyšnou síťovinou. Sedák je potažen příjemnou měkkou látkou ve více barvách. Kříž židle je vyroben z odolného plastu. Židle je ideální pro 8hodinové sezení.
Rozměry:
– šířka: 59 cm
– hloubka: 56 cm
– výška: 96-108 cm
Oblíbený a kvalitní výrobek Kancelářská ergonomická židle GULIETTA – síť, látka, více barev Šedá je k dispozici snadno tu na našem webu v kategorii židle do kanceláře. Máme pro vás kvalitní produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu.

Tento výjimečný výrobek Kancelářská ergonomická židle GULIETTA – síť, látka, více barev Šedá značky Kup Židle můžete najít na našich stránkách se slevou. Aktuálně v akci za 6 999 Kč.