Kancelářská otočná židle COCO — ekokůže / látka, více barev Šedá látka

COCO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus... více informací »
Kancelářská otočná židle COCO — ekokůže / látka
Značka: Kup Židle
1 839 Kč
Ověřit dostupnost
COCO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus...

COCO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se perfektně hodí do moderních interiérů. Židle je výškově nastavitelná se základním mechanismem, kříž je kovový. Kancelářská otočná židle COCO je čalouněna odolnou ekologickou kůží nebo příjemnou látkou. Nosnost 90 kg.
Rozměry:- výška: 82-92 cm- výška sedu: 46-56 cm- šířka: 49 cm- hloubka: 42 cm
Materiál:- materiál- ekokůže 
Další informace:- základní mechanismus Hodně povedený výrobek Kancelářská otočná židle COCO lze pořídit právě zde na našem webu v oblíbené sekci kancelářská křesla. Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za super peníze.

Oblíbený kus Kancelářská otočná židle COCO — ekokůže / látka, více barev Šedá látka od známého výrobce Kup Židle snadno naleznete u nás teď skutečně výhodně! Teď v akci 1 839 Kč.