Kancelářská otočná židle VIRE – látka, síť, více barev Hnědá

Kancelářská židle VIRE moderního vzhledu je velice pohodlná a vhodná pro delší sezení v práci. Sedák je čalouněn membránovou... více informací »
Kancelářská otočná židle VIRE - látka
Značka: Kup Židle
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle VIRE moderního vzhledu je velice pohodlná a vhodná pro delší sezení v práci. Sedák je čalouněn membránovou...

Kancelářská židle VIRE moderního vzhledu je velice pohodlná a vhodná pro delší sezení v práci. Sedák je čalouněn membránovou tkaninou a opěrák je potažen síťovinou. Židle se hodí do každého interiéru a to především díky několika barevným možnostem. Pro ještě větší komfort jsou součástí židle i područky. Židle má houpací mechanismus. Pevný kovový kříž s plastovými kolečky umožňuje pohyb po místnosti. Kolečka jsou možná za příplatek nahradit pogumovanými. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:- šířka: 61 cm- hloubka: 63 cm- výška: 110 – 120 cm- výška sedu 44 – 54 cm
 Materiál:- membránová tkanina- síťovina
Další informace:-houpací mechanismus Zlevněný kousek Kancelářská otočná židle VIRE – látka, síť, více barev Hnědá je k sehnání pohodlně tu na stránkách v oblíbené kategorii židle do kanceláře! Nyní můžete koupit ještě další zboží z této oblíbené kategorie za super peníze.

Tento unikátní kus Kancelářská otočná židle VIRE - látka, síť, více barev Hnědá od oblíbené značky Kup Židle snadno můžete pořídit tady nyní za výhodnou cenu. Akční cena od 1 999 Kč.