Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle Sego PIXEL — více barev Černá

Kancelářská ergonomická židle Sego PIXEL — více barev Černá

Exkluzivní výrobek Kancelářská ergonomická židle Sego PIXEL — více barev Černá od známé značky Sego snadno seženete právě nyní téměř zdarma! Akční cena 4 599 Kč.
EAN: SOPI 806
Kancelářská ergonomická židle Sego PIXEL — více barev Šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Sego
4 599

Pokud hledáte spolehlivou ergonomickou židli s výborným poměrem cena / výbava, představuje model Pixel od českého výrobce Sego jasnou volbu. V ceně stavitelné područky, univerzální kolečka i nastavitelný podhlavník a bederní opěra. Prodloužená záruka na 36 měsíců, nosnost 120 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle Sego PIXEL

Výškově nastavitelný podhlavník
Synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
2D nastavitelné područky s polyuretanovou krytkou
Univerzální kolečka
Cena

Kancelářská židle Pixel může směle konkurovat modelům střední a vyšší třídy, a to i přes fakt, že ji lze pořídit za necelých pět tisíce korun. Nabízí totiž téměř vše, co by měla ergonomická židle pro 8hodinové sezení mít.
Srdcem židle je synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací, samozřejmostí pak 2D nastavitelné područky, které dají odpočinout unaveným rukám. Pro ještě komfortnější sezení je židle vybavená nastavitelnou bederní podpěrou a nastavitelným podhlavníkem, na němž si můžete při pracovní pauze opřít hlavu. Základna modelu Pixel je z odolného nylonu, kolečka jsou vhodná na všechny typy povrchů a mají velkorysý průměr 60 mm.

Parametry:
Nosnost:
120 kg
Záruka:
36 měsíců
Barva plastu:
černá
Hloubka sedáku:
51 cm
Výška židle:
118 – 133 cm
Výška sedáku:
45 – 54 cm
Výška opěráku:
74 – 79 cm