Kancelářská ergonomická židle Sego PIXEL — více barev Černá

Pokud hledáte spolehlivou ergonomickou židli s výborným poměrem cena / výbava, představuje model Pixel od českého výrobce Sego... více informací »
Kancelářská ergonomická židle Sego PIXEL — více barev Šedá
Značka: Sego
4 646 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud hledáte spolehlivou ergonomickou židli s výborným poměrem cena / výbava, představuje model Pixel od českého výrobce Sego...

Pokud hledáte spolehlivou ergonomickou židli s výborným poměrem cena / výbava, představuje model Pixel od českého výrobce Sego jasnou volbu. V ceně stavitelné područky, univerzální kolečka i nastavitelný podhlavník a bederní opěra. Prodloužená záruka na 36 měsíců, nosnost 120 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle Sego PIXEL

Výškově nastavitelný podhlavník
Synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
2D nastavitelné područky s polyuretanovou krytkou
Univerzální kolečka
Cena

Kancelářská židle Pixel může směle konkurovat modelům střední a vyšší třídy, a to i přes fakt, že ji lze pořídit za necelých pět tisíce korun. Nabízí totiž téměř vše, co by měla ergonomická židle pro 8hodinové sezení mít.
Srdcem židle je synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací, samozřejmostí pak 2D nastavitelné područky, které dají odpočinout unaveným rukám. Pro ještě komfortnější sezení je židle vybavená nastavitelnou bederní podpěrou a nastavitelným podhlavníkem, na němž si můžete při pracovní pauze opřít hlavu. Základna modelu Pixel je z odolného nylonu, kolečka jsou vhodná na všechny typy povrchů a mají velkorysý průměr 60 mm.
Parametry:
Nosnost:
120 kg
Záruka:
36 měsíců
Barva plastu:
černá
Hloubka sedáku:
51 cm
Výška židle:
118 – 133 cm
Výška sedáku:
45 – 54 cm
Výška opěráku:
74 – 79 cm
Ve slevě tento kus Kancelářská ergonomická židle Sego PIXEL — více barev můžete najít prostě tu na webu v oblíbené rubrice kancelářská křesla. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! To ale není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Sego. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce Sego svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Exkluzivní výrobek Kancelářská ergonomická židle Sego PIXEL — více barev Černá od známé značky Sego snadno seženete právě nyní téměř zdarma! Akční cena 4 646 Kč.