Designová kancelářská židle COLT – samet, ořech, šedá

Designová kancelářská židle COLT je skvělou kombinací klasického a moderního zpracování. Sedadlo i opěrák jsou odolnou... více informací »
Designová kancelářská židle COLT - samet
Značka: Kup Židle
3 469 Kč
Ověřit dostupnost
Designová kancelářská židle COLT je skvělou kombinací klasického a moderního zpracování. Sedadlo i opěrák jsou odolnou...

Designová kancelářská židle COLT je skvělou kombinací klasického a moderního zpracování. Sedadlo i opěrák jsou odolnou sametovou látkou v šedé barvě. Je výškově nastavitelná. Židle stojí na kovové stabilní základně s plastovými kolečkami. Kolečka jsou možná za příplatek nahradit pogumovanými. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka: 58 cm 
– hloubka: 64 cm
– výška: 80-90 cm,
– výška sedu: 45-55 cm
Materiál:
– ohýbaná překližka 
– sametová tkanina
Další specifikace :
– základní mechanismus
Výjimečný a žádaný produkt Designová kancelářská židle COLT – samet, ořech, šedá je k dostání již dnes na webu zařazený v kategorii kancelářská křesla! Nyní můžete získat nové produkty z této známé kategorie za outletovou cenu! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další kousky od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Designová kancelářská židle COLT - samet, ořech, šedá od kvalitní značky Kup Židle můžete získat zde nyní v akci. Nyní za akční cenu 3 469 Kč.