Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney, světle šedá P130145

Kancelářská židle Sydney Kancelářská židle Sydney je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Sydney Kancelářská židle Sydney je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi...

Kancelářská židle Sydney Kancelářská židle Sydney je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a stylem, Sydney totiž zajišťuje obojí. Minimalistické barevné provedení zvýrazněné o černé akcenty a chromované detaily konstrukce, zajišťuje totiž jedinečnost této židle. Široké možnosti nastavení a ergonomie poté poskytují komfort i během dlouhých hodin sezení. Díky tomu si židle Sydney najde své místo v každé kanceláři či jednací místnosti. Originalita kancelářské židle… Unikátní a oblíbený produkt Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney, světle šedá P130145 získáte snadno tady na webu umístěný v rubrice židle do kanceláře! Nyní koupíte akční produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Unikátní výrobek Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney, světle šedá P130145 od značky Global Income s.c. snadno získáte na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu. Akční cena 2 390 Kč.