Dětská kancelářská židle na kolečkách Autronic KA-V202 – s područkami, síťovaný opěrák

Moderní dětská kancelářská židle na kolečkách Autronic KA-V202 pro malé businessmany, díky které bude učení radost. Židle je... více informací »
Dětská kancelářská židle na kolečkách Autronic KA-V202 – s područkami
Značka: Kup Židle
2 241 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětská kancelářská židle na kolečkách Autronic KA-V202 pro malé businessmany, díky které bude učení radost. Židle je...

Moderní dětská kancelářská židle na kolečkách Autronic KA-V202 pro malé businessmany, díky které bude učení radost. Židle je díky kvalitnímu pístu výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem, zesíleným kovovým křížem s chromovou úpravou a plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost 100 kg. Záruka 2 roky.
Hlavní výhody dětské kancelářské židle na kolečkách Autronic KA-V202

Prodyšný opěrák potažený černou síťovinou 
Zesílený kovový kříž s chromovou úpravou
Příznivá cena 

Pohodlný sedák je potažený příjemnou modrou látkou. Na naprostém pohodlí přidá i prodyšný opěrák potažený černou síťovinou a látkou modré barvy, a to především díky zesílené výztuži v bederní oblasti. Vrcholem komfortu dětské židle Autronic KA-V202 jsou designově dokonalé pevné plastové područky černé barvy, které obsahují kovové vzpěry a další prvky s chromovou úpravou, což přidá na super moderním vzhledu židle.
Díky houpacímu mechanismu dosáhne židle maximálního pohodlí pro svého uživatele. Tuhost houpaní lze regulovat velkým plastovým šroubem, který je umístěn pod sedákem. Nosnost židle je až 100 kg. Rozměry: 48x48x89-99×46-56.
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
Výjimečný výrobek Dětská kancelářská židle na kolečkách Autronic KA-V202 – s područkami, síťovaný opěrák lze koupit teď tady na našem webu v populární kategorii dětské židle a stoly! Pořiďte si skvělé produkty z této známé kategorie v bezva akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Kup Židle vám může poskytnout vynikající zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento výjimečný kus Dětská kancelářská židle na kolečkách Autronic KA-V202 – s područkami, síťovaný opěrák značky Kup Židle jednoduše naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Nabídka již od 2 241 Kč.