Tempo Kondela Kancelářské židle Van, šedá

Kancelářské židle Van, šedá Oblé tvary, měkké sezení a látka příjemné na dotyk této židle vás přímo obejme. Židle Van... více informací »
Tempo Kondela Kancelářské židle Van
Značka: Tempo Kondela
4 160 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské židle Van, šedá Oblé tvary, měkké sezení a látka příjemné na dotyk této židle vás přímo obejme. Židle Van...

Kancelářské židle Van, šedá Oblé tvary, měkké sezení a látka příjemné na dotyk této židle vás přímo obejme. Židle Van vám pro perný pracovní den poskytne potřebnou oporu těla a pohodlí. Neutrální design pak skvěle zapadne do kanceláře či pracovny. Čalounění tvoří pevná látka, která je prodyšná a příjemná na dotyk. Jednoduchá látka je na opěráku ozvláštněna o prošívání, které vytváří vlnky pro příjemnější opření zad. Barva látky je velice neutrální, tak aby byla co nejsnadněji kombinovatelná, a celá židle…Super produkt Tempo Kondela Kancelářské židle Van, šedá máte možnost nakoupit právě nyní na stránkách zařazený v rubrice židle do kanceláře. Mrkněte na kvalitní výrobky ve zmíněné kategorii za internetové ceny. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce Tempo Kondela. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Tempo Kondela vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment.

Akční a ve slevě produkt Tempo Kondela Kancelářské židle Van, šedá značky Tempo Kondela snadno můžete pořídit právě nyní za výhodnou cenu. Nabídka již od 4 160 Kč.