Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, černá

TILT mechanism, rubber coated wheels, dimensions: 67/70/112÷119 cm, material: eco leather, color: black Elegantní a na první pohled... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo DESMOND
Značka: Halmar
3 420 Kč
Ověřit dostupnost
TILT mechanism, rubber coated wheels, dimensions: 67/70/112÷119 cm, material: eco leather, color: black Elegantní a na první pohled...

TILT mechanism, rubber coated wheels, dimensions: 67/70/112÷119 cm, material: eco leather, color: black Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná černou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi příjemnou cenu. Židli nechybí bohaté možnosti nastavení, měkká kolečka pro tichý pohyb, ani funkce houpání s nastavitelnou tuhostí. Základem židle jsou pogumovaná kolečka, zajišťující tichý a šetrný pohyb po jakékoliv podlaze. Masivní podstavec s výkonným pístem dává kancelářské…Často hledaný produkt Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, je k dispozici rovněž na webu v kategorii židle do kanceláře. Máme pro vás kvalitní zboží ve zmíněné rubrice za akční cenu.

Velmi oblíbený výrobek Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, černá originál od výrobce Halmar můžete pořídit teď za výhodnou cenu. Ceny již od 3 420 Kč.