Kancelářské křeslo DOVER – látka, šedá

Kancelářské křeslo DOVER je v elegantním a moderním designu a nabízí vysoký komfort. Skvěle doplní každou domácí pracovnu i... více informací »
Kancelářské křeslo DOVER – látka
Značka: Kup Židle
3 269 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo DOVER je v elegantním a moderním designu a nabízí vysoký komfort. Skvěle doplní každou domácí pracovnu i...

Kancelářské křeslo DOVER je v elegantním a moderním designu a nabízí vysoký komfort. Skvěle doplní každou domácí pracovnu i kancelář. Čalounění křesla DOVER je tvořeno příjemnou a prodyšnou látkou v šedém odstínu. Konstrukce je tvořena z odolného a pevného plastu v černé barvě. Součástí křesla je i houpací mechanismus. Stabilitu křeslu dodává pětiramenný kříž zakončený plastovými kolečky. Ty jsou možná za příplatek vyměnit za pogumovaná. Nosnost křesla je 110 kg.
Rozměry:
– šířka 64 cm
– hloubka 65 cm
– výška 104-115 cm
– výška sedáku 38-49 cm
Materiál:
– tkanina
– polypropylen
Další informace:
– houpací mechanismus Tento levný produkt lze získat právě u nás v rubrice kancelářská křesla. Nyní pořídíte nové produkty z této kategorie za báječnou cenu.

Tento velmi oblíbený kousek Kancelářské křeslo DOVER – látka, šedá od přední společnosti Kup Židle lze sehnat právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za 3 269 Kč.