Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo EZRA — kov, látka, šedá

Kancelářské křeslo EZRA — kov, látka, šedá

Kvalitní a oblíbený výrobek Kancelářské křeslo EZRA — kov, látka, šedá od dodavatele s dlouholetou historií Kup Židle lze pořídit právě teď v nabídce za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 4 409 Kč.
Kancelářské křeslo EZRA — kov

Kancelářské křeslo EZRA zaujme na první pohled svým designem s vysokým polstrováním, které  zaručeně přinese kýžený komfort během pracovní doby. Ergonomicky zahnutý opěrák, příjemné čalounění i moderní design přispějí tomu, že se v kanceláři či domácí pracovně budete cítit pohodlně a práce půjde od ruky. Nosnost křesla je 120 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla EZRA

jemně hrubá potahová látka
masivní polstrování
kolečka na tvrdé podlahy
kovový kříž
polstrované područky

Potahový materiál je jemně hrubá látka. Pokrývá sedák i opěrák, obojí s vysokou vrstvou polstrování pro maximální komfort. Čalouněné jsou i područky, které tak pomáhají předejít přípradním bolestem zápěstí či loktů při delším opírání.
Uvnitř křesla se skrývá klasická houpací mechanika, jejíž tuhost lze ovládat s pomocí šroubu na spodní straně sedáku. Židle je otočná i výškově nastavitelná. Její stabilní základnu tvoří pevný kovový kříž, který je osázený kolečky určenými na tvrdé podlahy.
Parametry

Výška 118-126 cm
Výška sedu 49-56 cm
Šířka 66 cm
Hloubka 70 cm
Hloubka sedu 45 cm
Šířka sedu 51 cm
Výška područek 67 cm
Průměr kříže 70 cm