ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Boneli, béžová

Kancelářské křeslo ADK Boneli, krémová Kancelářské křeslo ADK Boneli již na první pohled budí pocit maximálního pohodlí.... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Boneli
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo ADK Boneli, krémová Kancelářské křeslo ADK Boneli již na první pohled budí pocit maximálního pohodlí....

Kancelářské křeslo ADK Boneli, krémová Kancelářské křeslo ADK Boneli již na první pohled budí pocit maximálního pohodlí. Toto pohodlí je totiž zaručeno výrobou tohoto křesla s maximální přesností. Vynikající zpracování a špičková technika, však není jedinou výhodou tohoto křesla. Dále je totiž také doplněno o kombinaci kvalitních materiálů, které zaručují elegantní vzhled, díky kterému se toto křeslo stane dominantou každé kanceláře. Celý sedák, společně s opěrákem a hlavovou opěrkou křesla ADK Bonelli,…
Vynikající produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Boneli, béžová máte možnost dostat právě tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice židle do kanceláře! Máme pro vás akční produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci.

Tento akční a ve slevě produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Boneli, béžová od společnosti ADK Trade s.r.o. pořídíte zde opravdu levně! Teď za akční cenu 3 490 Kč.