Dětská židle na kolečkách DERAL — látka, šedá

Dětská židle DERAL s područkami v šedém provedení do klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje... více informací »
Dětská židle na kolečkách DERAL — látka
Značka: Kup Židle
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle DERAL s područkami v šedém provedení do klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje...

Dětská židle DERAL s područkami v šedém provedení do klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s kolečky určenými na koberce. Křeslo je čalouněno sametovou látkou, která je velmi příjemná na dotek. Nosnost je 90 kg.
 

Rozměry:
– šířka 55 cm
– hloubka 58 cm
– výška 88-98 cm 

Unikátní a oblíbený produkt je k dispozici bezprostředně na našem webu v populární sekci dětské židle a stoly! Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na více kousků od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Kup Židle nabízí kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento výjimečný kus Dětská židle na kolečkách DERAL — látka, šedá s osvědčenou značkou Kup Židle snadno získáte tady a teď právě za akční cenu. Cena od 1 799 Kč.