Komoda POPIN — masiv borovice, lak

Komoda POPIN je vyrobená z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí komody je hned šest zásuvek s kovovými... více informací »
Komoda POPIN — masiv borovice
Značka: Kup Židle
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda POPIN je vyrobená z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí komody je hned šest zásuvek s kovovými...

Komoda POPIN je vyrobená z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí komody je hned šest zásuvek s kovovými pojezdy a navíc i úložný prostor s policí za dvířky. Komoda vám nabízí velký úložný prostor pro vaše nejrůznější věci a skvěle doplní váš interiér. 
Parametry:
Šířka: 118 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 75 cm
Hodně povedený produkt Komoda POPIN — masiv borovice, jde koupit pohodlně na našich stránkách v oblíbené sekci komody! Mrkněte na parádní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Kup Židle nabízí špičkové zboží

Tento akční kousek Komoda POPIN — masiv borovice, lak od společnosti se zárukou kvality Kup Židle máte možnost sehnat v naší online nabídce za super peníze. Nyní můžete mít za 3 999 Kč.