Tempo Kondela Policová skříň se zámkem Tempo Asistent New 34, dub sonoma

Policová skříň se zámkem Tempo Asistent New 34, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné... více informací »
Tempo Kondela Policová skříň se zámkem Tempo Asistent New 34
Značka: Tempo Kondela
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Policová skříň se zámkem Tempo Asistent New 34, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné...

Policová skříň se zámkem Tempo Asistent New 34, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně…Akční a ve slevě výrobek Tempo Kondela Policová skříň se zámkem Tempo Asistent lze získat také tu v sekci kancelářské skříně. Pořiďte si kvalitní zboží ze zmíněné sekce za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Tempo Kondela dlouhodobě dodává velmi kvalitní sortiment. A to ještě není vše.

Vynikající výrobek Tempo Kondela Policová skříň se zámkem Tempo Asistent New 34, dub sonoma od společnosti Tempo Kondela jednoduše můžete sehnat u nás nyní opravdu levně! Akční ceny již od 2 990 Kč.