Konferenční stůl GAUDI — 110x60x55 cm, více barev San remo

Klasický konfereční stolek v tradičním designu, který najdete své místo v nejrůzněji laděných místnostech. Díky svým... více informací »
Konferenční stůl GAUDI — 110x60x55 cm
Značka: Kup Židle
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický konfereční stolek v tradičním designu, který najdete své místo v nejrůzněji laděných místnostech. Díky svým...

Klasický konfereční stolek v tradičním designu, který najdete své místo v nejrůzněji laděných místnostech. Díky svým rozměrům je vhodný nejen do obývacích pokojů, ale i kanceláří nebo jednacích místností. Několik barev moření dřeva. Záruka 2 roky.
Parametry:
Šířka: 110 cm
Hloubka: 60 cm
Výška: 55 cm
Hmotnost: 20 kg Kvalitní a levný produkt Konferenční stůl GAUDI — 110x60x55 cm, více barev San remo lze získat přímo tu na našich stránkách v oblíbené rubrice stolky do obýváku. Získejte oblíbené výrobky z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známá značka Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o kvalitní výrobky. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete více skvělých kousků od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Konferenční stůl GAUDI — 110x60x55 cm, více barev San remo od populárního výrobce Kup Židle můžete získat u nás skutečně výhodně. V akci od 2 690 Kč.