Jídelní set FAUST 1 + 4 – kov, dub sonoma

Praktický jídelní set FAUST se skládá ze stolu a čtyř židlí. Je ideálním řešením do moderních interiérů. Tato sada upoutá... více informací »
Jídelní set FAUST 1 + 4 – kov
Značka: Kup Židle
2 890 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický jídelní set FAUST se skládá ze stolu a čtyř židlí. Je ideálním řešením do moderních interiérů. Tato sada upoutá...

Praktický jídelní set FAUST se skládá ze stolu a čtyř židlí. Je ideálním řešením do moderních interiérů. Tato sada upoutá pozornost zákazníků, kteří oceňují univerzální a velmi funkční řešení. Sada FAUST se také vyznačuje velmi jednoduchým a dobrým zpracováním, což z ní činí odolný kus nábytku. Nosnost židlí je 120 kg. 
Rozměry stolu:- délka: 110 cm- šířka: 70 cm- výška: 75 cm
Rozměry židle:- šířka: 36 cm- hloubka: 38 cm- výška sedu: cca 44 cm- výška: 84 cm
Materiál:- práškově lakovaná ocel- laminovaná MDF deska

Vysoce kvalitní produkt Jídelní set FAUST 1 + 4 – kov, dub sonoma máte možnost dostat právě tu na našem webu umístěný v sekci jídelní sety. Nyní můžete získat unikátní zboží ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! Přední dodavatel Kup Židle pro své zákazníky dodává top výrobky A to je teprve začátek.

Tento velmi žádaný výrobek Jídelní set FAUST 1 + 4 – kov, dub sonoma s osvědčenou značkou Kup Židle jednoduše můžete sehnat u nás právě ve výprodejové akci! Akční cena již od 2 890 Kč.