Relaxační designové křeslo PRIUS — kov, zelená

PRIUS je tmavě zelené křeslo, které svým designem potěší i toho nejnáročnějšího uživatele. Tvarované křeslo s... více informací »
Relaxační designové křeslo PRIUS — kov
Značka: Kup Židle
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
PRIUS je tmavě zelené křeslo, které svým designem potěší i toho nejnáročnějšího uživatele. Tvarované křeslo s...

PRIUS je tmavě zelené křeslo, které svým designem potěší i toho nejnáročnějšího uživatele. Tvarované křeslo s prošívaným sedákem a opěradlem je čalouněno sametovou tkaninou. Atraktivně vypadající materiál je také měkký na dotek a vyznačuje se zvýšenou odolností proti nečistotám. Model PRIUS pro moderní okouzlující obývací pokoj je umístěn na podstavci z chromované oceli ve zlatém dekoru, který připomíná geometrické tvary. Luxusní křeslo ozdobí obývací pokoj nebo pracovnu. Nosnost 120 kg.
Rozměry:
– šířka 55 cm
– hloubka 54 cm
– výška 78 cm
– výška sedáku 46 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– chromová ocel
Unikátní kousek Relaxační designové křeslo PRIUS — kov, lze koupit bezprostředně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice křesla do obýváku! Nyní si můžete koupit další kousky ze zmíněné sekce za skvělou cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Kup Židle má v nabídce velmi kvalitní produkty.

Tento velmi žádaný kus Relaxační designové křeslo PRIUS — kov, zelená od společnosti Kup Židle můžete sehnat u nás téměř zdarma! Akční ceny již od 3 999 Kč.