Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, tmavě hnědá

multiblock function, dimensions: 68/54/118÷125 cm, material: leather / PVC, color: dark brown Masivně a reprezentativně působící... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo FOSTER
Značka: Halmar
7 890 Kč
Ověřit dostupnost
multiblock function, dimensions: 68/54/118÷125 cm, material: leather / PVC, color: dark brown Masivně a reprezentativně působící...

multiblock function, dimensions: 68/54/118÷125 cm, material: leather / PVC, color: dark brown Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé tmavě hnědé kůže nabídne vše, po čem v kanceláři toužíte: široce nastavitelný mechanismus MULTIBLOCK, vysoce kvalitní materiály a vynikající úroveň komfortu. Tmavě hnědá kůže, jíž je kancelářské židle FOSTER potaženo, je nejen známkou luxusu, ale také garancí vynikající odolnosti a životnosti křesla. Díky pokročilému mechanismu…
Často hledaný produkt máte možnost nakoupit taky tady a teď na našich stránkách v kategorii židle do kanceláře! Nyní si můžete koupit vyjímečné kousky z této populární kategorie snadno online. To však není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Halmar. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný produkt Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, tmavě hnědá od známé značky Halmar naleznete teď skutečně výhodně. Ceny od 7 890 Kč.