Křeslo s podnoží ZANDER — více barev Světle šedá

Relaxační křeslo s podnoží ZANDER je čalouněno látkou v různých barevných provedení a je vyrobeno z masivního dřeva v... více informací »
Křeslo s podnoží ZANDER — více barev Mentolová
Značka: Kup Židle
8 950 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo s podnoží ZANDER je čalouněno látkou v různých barevných provedení a je vyrobeno z masivního dřeva v...

Relaxační křeslo s podnoží ZANDER je čalouněno látkou v různých barevných provedení a je vyrobeno z masivního dřeva v přírodním provedení. Křeslo je ideální na příjemný odpočinek a relaxaci u televize nebo při četbě knihy. Nosnost křesla je až 100 kg, nosnost taburetu je až 90 kg. Záruka 24 měsíců.
Paraemtry produktu:
Křeslo:Šířka: 82 cmHloubka: 83 cmVýška: 99 cmHloubka sedu: 49,5 cmNosnost: 100 kgHmotnost: 25 kg
Taburet:Šířka: 63 cmHloubka: 51 cmVáška: 40 cmNosnost: 90 kg
Velmi žádaný produkt je k dispozici prostě tady u nás umístěný v sekci obývací pokoj. Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této známé sekce ve výhodné akci! Tento výrobce Kup Židle svým zákazníkům dodává top zboží. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Křeslo s podnoží ZANDER — více barev Světle šedá originál od výrobce Kup Židle jednoduše najdete právě levně. Nabídka od 8 950 Kč.