Relaxační křeslo SOFT — kov, látka šedá

Křeslo SOFT je moderní kus nábytku v minimalistickém designu, a proto se bude perfektně hodit do menšího obývacího pokoje nebo do... více informací »
Relaxační křeslo SOFT — kov
Značka: Kup Židle
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo SOFT je moderní kus nábytku v minimalistickém designu, a proto se bude perfektně hodit do menšího obývacího pokoje nebo do...

Křeslo SOFT je moderní kus nábytku v minimalistickém designu, a proto se bude perfektně hodit do menšího obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Nábytek je čalouněný světle šedou látkou, která interiér opticky prosvětlí. Sedací část leží na ližinách z odolné oceli s práškovým nástřikem černé barvy. Křeslo tak bude ladit s podkrovním a moderním interiérem. Ke křeslu SOFT doporučujeme přikoupit pohovku stejnojmenného názvu. Nosnost 120 kg.
Rozměry:
– šířka 69 cm
– hloubka 76 cm
– výška 81 cm
– výška sedáku 46 cm
Materiál:
– látka
– ocel s práškovým nástřikem

Často hledaný produkt Relaxační křeslo SOFT — kov, látka šedá dostanete bez obtíží tady na našem webu ve známé rubrice křesla do obýváku. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této známé kategorie v akci! U zákazníků oblíbená značka Kup Židle svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky. Přesvědčte se sami. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Relaxační křeslo SOFT — kov, látka šedá od výrobce Kup Židle můžete pořídit teď opravdu výhodně! Nabídka od 4 999 Kč.