UNIQUE Kancelářské křeslo Spinelly, černá/šedá

Kancelářská židle Spinelly, černá/šedá Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo Spinelly
Značka: UNIQUE
12 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Spinelly, černá/šedá Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená...

Kancelářská židle Spinelly, černá/šedá Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím a širokými možnostmi nastavení. Pětiramenná báze židle s univerzálními kolečky, je vyrobena z leštěného hliníku, stejně jako další základní prvky konstrukce. Díky tomu nabídne tato židle jak vynikající stabilitu a odolnost, tak nosnost plných 130 kg. Díky výkonnému plynovému pístu si pak můžete nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm.…
Tento unikátní kus UNIQUE Kancelářské křeslo Spinelly, černá/šedá je dostupný přímo tady a teď na našem webu v populární rubrice židle do kanceláře. Nyní pořídíte podobné produkty ve zmiňované sekci snadno online.

Levný kus UNIQUE Kancelářské křeslo Spinelly, černá/šedá originál od značky UNIQUE můžete pořídit u nás právě za výhodnou cenu. V akci od 12 890 Kč.