Halmar Jídelní stůl TIAGO, dub lancelot/bílý

extension table, dimensions: 140-220/80/76 cm, material: top - laminated chipboard, legs - solid beech wood, color: top - lancelot oak,... více informací »
Halmar Jídelní stůl TIAGO
Značka: Halmar
6 690 Kč
Ověřit dostupnost
extension table, dimensions: 140-220/80/76 cm, material: top - laminated chipboard, legs - solid beech wood, color: top - lancelot oak,...

extension table, dimensions: 140-220/80/76 cm, material: top – laminated chipboard, legs – solid beech wood, color: top – lancelot oak, legs – white Jídelní stůl TIAGO zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro trávení společných chvílí u večeře s rodinou i s přáteli. Deska stolu je tvořena z laminovaného MDF v barvě dubu lancelot. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva v neutrální bílé barvě. Použitím těchto kvalitních…
Levný výrobek Halmar Jídelní stůl TIAGO, dub lze zakoupit ještě na stránkách v oblíbené sekci stoly do jídelny! Připravili jsme oblíbené výrobky z této známé rubriky za výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Halmar má velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se.

Unikátní a oblíbený produkt Halmar Jídelní stůl TIAGO, dub lancelot/bílý od výrobce s dlouholetou historií Halmar máte možnost koupit právě nyní za báječnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 6 690 Kč.