Kancelářské křeslo RINO — látka, šedá

RINO je kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Součástí... více informací »
Kancelářské křeslo RINO — látka
Značka: Kup Židle
2 669 Kč
Ověřit dostupnost
RINO je kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Součástí...

RINO je kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Součástí Integrovaná opěrka hlavy a područky pro opření rukou. Elegantní prošití zádové a sedací části dává křeslu moderní vzhled. Židle má plastový kříž s kolečky vhodnými na koberec. Díky kvalitnímu pístu je též výškově nastavitelná a s houpacím mechanismem. Tuhost pohupu lze lehce regulovat velkým plastovým šroubem, který je umístěn pod sedákem. Skvělý poměr cena / zpracování.  Nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Rozměry:- výška: 112 – 122 cm- výška sedáku 45 – 55 cm- šířka: 61 cm- hloubka: 63 cm
Materiál:
– látka
Další funkce:- mechanismus houpací

Diskontní kus Kancelářské křeslo RINO — máte možnost koupit již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice kancelářská křesla! Vyhledejte si akční produkty ze zmíněné sekce snadno online! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Kup Židle má na skladě prvotřídní produkty

Tento akční a ve slevě výrobek Kancelářské křeslo RINO — látka, šedá od značky Kup Židle snadno pořídíte tady teď právě téměř zdarma! Teď v akci 2 669 Kč.