Rozkládací pohovka CORNER s podnožkou — modrá látka

Rozkládací pohovka CORNER je kus nábytku, který si zamilujete. Nezabere příliš místa, a přitom slibuje velký prostor pro... více informací »
Rozkládací pohovka CORNER s podnožkou — modrá látka
Značka: Kup Židle
8 490 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací pohovka CORNER je kus nábytku, který si zamilujete. Nezabere příliš místa, a přitom slibuje velký prostor pro...

Rozkládací pohovka CORNER je kus nábytku, který si zamilujete. Nezabere příliš místa, a přitom slibuje velký prostor pro relaxaci. Díky jednoduchému tvaru a dekorativním knoflíkům na opěradle se nábytek perfektně hodí do moderních a skandinávských interiérů. V rozloženém stavu lze pohovku použít jako postel, takže uložit nečekaného hosta nebude problém. Rám je vyroben z masivního dřeva. Nábytek je umístěn na tvarovaných nohách natřených černou barvou. Součástí sedačky je i praktická podnožka ve stejném designu. Nosnost 200 kg.
Rozměry:
Pohovka:
– šířka 200 cm
– hloubka 86 cm
– hloubka po rozložení 102 cm
– výška 83 cm
– výška sedu 42 cm
Podnožka:
– šířka 90 cm
– hloubka 71 cm
– výška 42 cm
Materiál:
– sedák: tkanina
– rám: masivní dřevo Ve slevě tento kousek je k získání ještě na webu v sekci obývací pokoj. Vyhledejte si vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výrobce Kup Židle pro své zákazníky nabízí kvalitní produkty. Přesvědčte se. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Rozkládací pohovka CORNER s podnožkou — modrá látka od výrobce Kup Židle naleznete na našich stránkách teď právě levně! Nabídky od 8 490 Kč.