Jídelní set CORDOBA 1 + 4 – masiv, světlý dub, látka

Jídelní set CORDOBA se skládá z jídelního stolu a čtyř židlí z bukového masivu. Konstrukce společně se stolem jsou navrženy v... více informací »
Jídelní set CORDOBA 1 + 4 – masiv
Značka: Kup Židle
5 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní set CORDOBA se skládá z jídelního stolu a čtyř židlí z bukového masivu. Konstrukce společně se stolem jsou navrženy v...

Jídelní set CORDOBA se skládá z jídelního stolu a čtyř židlí z bukového masivu. Konstrukce společně se stolem jsou navrženy v moderním odstínu dubu. Sedák židle je potažen tkaninou v béžové barvě. S tímto setem nebude vaše jídelna vypadat nudně. Lehce ji zkombinujete se svým nábytkem a hodí se k němu široká škála barev. Sympatický design je vhodný do jakékoliv domácnosti, kavárny, cukrárny nebo restaurace. Nosnost židlí je 110 kg.
STŮL:

výška: 75 cm
šířka: 80 cm
délka: 120 cm
materiál: masiv kaučukovník, MDF, přírodní dýha, látka
barva: světlý dub

ŽIDLE:

šířka: 47 cm
hloubka: 52 cm
výška: 85 cm
výška po sedák: 45 cm
barva: světlý dub
Hodně prodávaný produkt Jídelní set CORDOBA 1 + 4 – masiv, máte možnost pořídit rovněž tu na webu v rubrice jídelní sety. Nyní si můžete pořídit podobné produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. To ale není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na více skvělých produktů značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle poskytuje kvalitní zboží

Oblíbený a kvalitní výrobek Jídelní set CORDOBA 1 + 4 – masiv, světlý dub, látka od top výrobce Kup Židle najdete nyní ve slevě! Ceny od 5 490 Kč.