Relaxační křeslo ušák TITAN — masiv buk, látka, zelená

Tmavě zelené křeslo Titan je masivní ušák, který dokonale zapadne do prostoru moderního nebo trochu klasičtějšího obývacího... více informací »
Relaxační křeslo ušák TITAN — masiv buk
Značka: Kup Židle
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Tmavě zelené křeslo Titan je masivní ušák, který dokonale zapadne do prostoru moderního nebo trochu klasičtějšího obývacího...

Tmavě zelené křeslo Titan je masivní ušák, který dokonale zapadne do prostoru moderního nebo trochu klasičtějšího obývacího pokoje. Sedací část leží na nízkých, ale mohutných nohách, které jsou ozdobně tvarované. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva v tmavé barvě. Křeslo s područkami se vyznačuje vysokým a tvarovaným opěradlem, na němž je vidět ozdobné prošívání, které modelu Titan dodává mimořádně elegantní vzhled. Zajímavou drobností jsou zlaté cvoky, které jsou viditelné na přední straně područek. Křeslo je čalouněno tmavě zelenou sametovou látkou – materiál nejen vypadá působivě, ale je také měkký na dotek. Nosnost 120 kg.
Rozměry:
– šířka: 73 cm
– hloubka: 70 cm
– výška: 87 cm
– výška sedu: 45 cm
Materiál:
– sametová látka
– masivní bukové dřevo

Tento kvalitní a levný výrobek Relaxační křeslo ušák TITAN — masiv buk, látka, zelená od společnosti se zárukou kvality Kup Židle snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za super peníze! Nabídky již od 4 490 Kč.